Ulepsz swoją e-mailową taktykę: porady i wskazówki dotyczące integracji e-mail w Salesforce

Ulepsz swoją e-mailową taktykę: porady i wskazówki dotyczące integracji e-mail z Salesforce

November 6, 2023

Mateusz Krzywiecki

Mateusz Krzywiecki

Odkryj wskazówki ekspertów dotyczące integracji poczty e-mail Salesforce w celu usprawnienia marketingu. Unikaj pułapek i utrzymuj najwyższą wydajność z NEXELERO - Twoim partnerem Salesforce.

CRM

Salesforce

Ulepsz swoją e-mailową taktykę: porady i wskazówki dotyczące integracji e-mail z Salesforce

W epoce cyfrowej poczta elektroniczna pozostaje kamieniem węgielnym komunikacji biznesowej, stanowiąc bezpośrednią linię komunikacji z klientem. Jednak w ogromnym morzu codziennych e-maili bardzo łatwo jest utonąć w szumie wiadomości. W tym miejscu wkracza integracja z pocztą e-mail Salesforce, przekształcając Twoje kampanie e-mailowe w spersonalizowane, mające znaczenie rozmowy, które nie tylko zostaną zauważone, ale także przyniosą rezultaty.

Salesforce, lider w środowisku CRM, nie tylko przechowuje dane klientów — umożliwia firmom wykorzystanie tych informacji do tworzenia bardziej angażujących, wydajnych i skutecznych interakcji e-mailowych. Integrując pocztę e-mail z Salesforce, nie tylko wysyłasz wiadomości; tworzysz dostosowane do indywidualnych potrzeb doświadczenia, które współgrają z Twoimi klientami.

W tym poście omówimy szereg przydatnych wskazówek i trików, które pomogą Ci wznieść strategię e-mailową na nowy poziom, korzystając z Salesforce. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy dopiero zaczynającej korzystać z CRM, czy doświadczonym marketerem chcącym udoskonalić swoje kampanie e-mailowe, te spostrzeżenia pomogą Ci usprawnić procesy, głębiej zaangażować odbiorców i osiągnąć taką wydajność poczty e-mail, która napędzi rozwój Twojej firmy.

Przygotuj się więc na uwolnienie pełnego potencjału komunikacji e-mailowej z Salesforce u Twojego boku. Nadszedł czas, aby podnieść poziom swojej gry e-mailowej!

Zrozumienie integracji poczty e-mail z Salesforce

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu umiejętność sprawnego i skutecznego komunikowania się z klientami za pośrednictwem poczty elektronicznej może wyróżnić Cię na tle konkurencji. Integracja poczty e-mail w Salesforce stoi na czele tej rewolucji komunikacyjnej, wypełniając lukę pomiędzy kampaniami e-mailowymi a zarządzaniem relacjami z klientami. Czym jednak jest integracja poczty e-mail w Salesforce i dlaczego warto ją uznać za serce swojej strategii cyfrowej? Czytaj dalej.

Na czym polega integracja poczty e-mail z Salesforce?

U podstaw integracji poczty e-mail w Salesforce leży synergia. To potężne połączenie preferowanej platformy e-mailowej ze środowiskiem Salesforce, ułatwiające dwustronną rozmowę, która jest zarówno płynna, jak i wnikliwa. Integrując pocztę e-mail z Salesforce, nie tylko zarządzasz e-mailami; każdym kliknięciem, wysłaniem i otwarciem wzmacniasz relacje z klientami.

Oto, na czym ta polega integracja:

 • Bezpośrednie połączenie: umożliwia automatyczne rejestrowanie wysyłanych i odbieranych e-maili w Salesforce, zapewniając synchronizację danych klientów i komunikacji.
 • Narzędzia o bogatej funkcjonalności: wykorzystaj natywne narzędzia Salesforce, takie jak Email-to-Case lub Email-to-Lead, aby przekształcić aktywność e-mailową w przydatne rekordy Salesforce.
 • Wgląd w klienta: Każda interakcja e-mailowa wpływa na kompleksowy profil klienta w Salesforce, zapewniając 360-stopniowy obraz jego podróży.

Ale po co integrować? To proste. Integracja ta ma na celu maksymalizację potencjału komunikacji e-mailowej, zapewniając, że każda wiadomość nie tylko dotrze do odbiorców, ale będzie z nimi rezonować na poziomie osobistym.

Korzyści z integracji poczty e-mail z Salesforce

Integracja poczty e-mail z Salesforce to coś więcej niż tylko usprawnienie codziennych zadań; to strategiczne posunięcie, które wzmacnia wpływ Twoich wysiłków komunikacyjnych.

Oto korzyści, które zmieniają reguły gry:

 • Ulepszone monitorowanie: pożegnaj wymianę e-maili, która gubi się gąszczu wiadomości na skrzynce pocztowej. Integracja z Salesforce umożliwia skrupulatne śledzenie interakcji z klientami, kładąc podwaliny pod wnikliwe działania następcze i możliwości sprzedaży.
 • Zcentraizowana komunikacja: umieszczając całą komunikację w jednym miejscu, Salesforce gwarantuje, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. Niezależnie od tego, czy jest to zapytanie do pomocy technicznej, czy potencjalny klient, każdy członek zespołu ma dostęp do pełnego kontekstu potrzebnego do podjęcia działań.
 • Dynamiczne profile klientów: każdy e-mail staje się pociągnięciem pędzla na portrecie Twojego klienta. Dzięki Salesforce dane te tworzą szczegółowe profile, dzięki czemu Twój następny e-mail może być tak osobisty jak uścisk dłoni.

Kiedy przygotowaliśmy grunt pod głębsze zanurzenie się w bogactwie integracji poczty e-mail Salesforce, stało się jasne, że korzyści wykraczają daleko poza zwykłą wygodę. Chodzi o zbudowanie skalowalnej, osobistej i responsywnej strategii e-mailowej, która rozwija się wraz z Twoją firmą.

W kolejnych sekcjach omówimy, jak przygotować się do integracji, podzielimy się najlepszymi wskazówkami, jak w pełni ją wykorzystać, i ujawnimy zaawansowane triki, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję w e-mailowej strategii. Zapnij pasy; czas zmienić swoje podejście do poczty e-mail dzięki Salesforce.

Rozważania poprzedzające integrację

Zanim zagłębisz się w proces integracji, niezwykle ważne jest przygotowanie gruntu pod płynne przejście. Jak każdy strategiczny ruch biznesowy, integracja poczty e-mail z Salesforce wymaga starannego planowania i przewidywania. Oto, jak przygotować swoją firmę na pomyślną integrację poczty e-mail.

Określ cele integracji poczty e-mail

Zacznij z wizją końca. Co chcesz osiągnąć dzięki integracji poczty e-mail z Salesforce? Jasne zdefiniowanie celów pomaga w dostosowaniu procesu integracji do unikalnych potrzeb Twojej firmy.

Weź pod uwagę następujące cele:

 • Pielęgnowanie leadów: tworzenie e-maili prowadzących potencjalnych klientów przez lejek sprzedażowy.
 • Doskonała obsługa klienta: korzystanie z funkcji „e-mail-to-case” w celu usprawnienia komunikacji w ramach pomocy technicznej.
 • Przyspieszenie cyklu sprzedaży: Wykorzystywanie wiadomości e-mail do szybszego realizowania transakcji.

Wyznaczanie konkretnych, mierzalnych celów pomoże Ci wykorzystać pełną moc integracji poczty e-mail Salesforce dostosowanej do Twojej strategii biznesowej.

Wybierz odpowiednie narzędzia do integracji poczty e-mail

Salesforce oferuje mnóstwo opcji integracji. Możesz wybierać spośród natywnych rozwiązań Salesforce lub eksplorować aplikacje innych firm, które można podłączyć do platformy. Każdy z nich ma swój własny zestaw funkcji i korzyści.

Aby dokonać właściwego wyboru, zadaj sobie pytanie:

 • Jaka jest skala Twoich działań w zakresie e-mail marketingu?
 • Z jakiej platformy e-mailowej obecnie korzystasz?
 • Czy potrzebujesz konkretnych funkcji, których nie oferują natywne narzędzia Salesforce?

Kluczem jest zrównoważenie funkcjonalności z łatwością obsługi. Wybierz narzędzie, które odpowiada umiejętnościom technicznym Twojego zespołu i ogólnym celom biznesowym.

Zadbaj o jakość danych przed integracją

Dane są siłą napędową skutecznego marketingu e-mailowego. Przed integracją ważne jest, aby Twoje dane były czyste, uporządkowane i aktualne.

Oto lista kontrolna, dzięki której Twoje dane będą w doskonałej kondycji:

 • Oczyść swoje listy e-mailowe: usuń duplikaty, popraw błędy i usuń nieaktywnych subskrybentów, aby utrzymać wysoką jakość listy mailingowej.
 • Zaktualizuj informacje kontaktowe: upewnij się, że wszystkie informacje o kliencie są aktualne, aby uniknąć błędów w komunikacji po integracji.
 • Segmentuj swoich odbiorców: przygotuj dane na potrzeby ukierunkowanych kampanii e-mailowych, kategoryzując kontakty na podstawie odpowiednich kryteriów, takich jak branża, zainteresowania lub przeszłe interakcje.

Czysta karta oznacza, że po integracji będziesz komunikować się z precyzją i trafnością, przygotowując grunt pod głębsze zaangażowanie klientów i wyższe współczynniki konwersji.

Wdrożenie integracji poczty e-mail Salesforce

Mając jasno określone cele i gotową nieskazitelną bazę danych, czas wyruszyć w podróż polegającą na integracji systemu poczty e-mail z Salesforce. W tym procesie strategia łączy się z działaniem, a staranne wdrożenie doprowadzi do płynnego połączenia działań związanych z marketingiem e-mailowym i zarządzaniem relacjami z klientami.

Proces integracji krok po kroku

Przeanalizujmy proces integracji:

 • Uwierzytelnianie: rozpocznij od autoryzacji swojej platformy e-mailowej do interakcji z Salesforce. Zwykle wiąże się to z kluczami API lub OAuth zapewniającym bezpieczne połączenie.
 • Mapowanie pól: skonfiguruj pola danych pomiędzy platformą e-mail a Salesforce. Dzięki temu informacje przepływają prawidłowo do właściwych miejsc w Twoim systemie CRM.
 • Automatyzacja: skonfiguruj reguły automatyzacji działań, takich jak tworzenie nowych potencjalnych klientów z formularzy subskrypcji lub przypisywanie zadań, gdy klient otwiera wiadomość e-mail.
 • Testowanie: przed publikacją przeprowadź dokładne testy, aby upewnić się, że e-maile są poprawnie rejestrowane w Salesforce, przepływy automatyzacji działają zgodnie z oczekiwaniami i żadne dane nie zostaną utracone ani niedopasowane.

Najlepsze praktyki dotyczące integracji poczty e-mail

Aby w pełni wykorzystać integrację poczty e-mail w Salesforce, pamiętaj o następujących najlepszych praktykach:

 • Segmentacja dla personalizacji: użyj danych Salesforce, aby segmentować odbiorców i personalizować wiadomości e-mail. Dostosowane treści znacząco zwiększają współczynnik zaangażowania.
 • Częstotliwość synchronizacji: określ, jak często dane są synchronizowane między systemami. Synchronizacja w czasie rzeczywistym może wydawać się idealna, ale w zależności od ilości danych i potrzeb bardziej odpowiednia może być inna.
 • Monitoruj i ulepszaj: regularnie sprawdzaj wydajność swoich kampanii e-mailowych i wpływ integracji na Twój CRM. Skorzystaj z tych spostrzeżeń, aby ulepszyć i ulepszyć swoje strategie.

Rozwiązywanie typowych problemów z integracją

Nawet przy skrupulatnym planowaniu mogą pojawić się problemy. Bądź przygotowany na stawienie czoła typowym wyzwaniom, takim jak:

 • Błędy synchronizacji: niewłaściwie wyrównane pola danych lub nieprawidłowe konfiguracje mogą powodować problemy z synchronizacją. Regularnie sprawdzaj błędy i natychmiast je poprawiaj.
 • Dostarczalność e-maili: upewnij się, że Twoje praktyki e-mailowe są zgodne z przepisami dotyczącymi spamu i zasadami dostawców poczty e-mail, aby utrzymać wysokie wskaźniki dostarczalności.
 • Wdrożenie użytkowników: zachęć członków zespołu do korzystania z nowego systemu, zapewniając szkolenia i podkreślając zalety zintegrowanego podejścia do ich codziennej pracy.

Pod koniec tej fazy integracji Twoja platforma Salesforce i platforma e-mail powinny działać w harmonii, zamieniając każdy wysłany e-mail w potężny punkt kontaktowy, który wzbogaca relacje z klientami i napędza Twoje cele biznesowe.

Zaawansowane porady i wskazówki dotyczące integracji poczty e-mail Salesforce

Teraz, gdy już przygotowałeś podstawy i wdrożyłeś integrację poczty e-mail z Salesforce, czas poznać zaawansowane strategie, które mogą wynieść Twoje kampanie e-mailowe na nowy poziom. Jak w przypadku każdego narzędzia, prawdziwa moc integracji poczty e-mail Salesforce zostaje uwolniona, gdy zagłębisz się w szczegóły i myślenie nieszablonowe.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji dzięki Salesforce Einstein

Salesforce Einstein oferuje analizy oparte na sztucznej inteligencji, które mogą zmienić zasady gry w Twoich kampaniach e-mailowych. Wykorzystaj funkcje takie jak:

 • Analityka predykcyjna: prognozuj, którzy subskrybenci najprawdopodobniej się zaangażują, co pozwala udoskonalić kierowanie i treść.
 • Optymalny czas wysyłki: określ, kiedy Twoi odbiorcy są najbardziej aktywni i otwarci, planując e-maile tak, aby uzyskać maksymalny efekt.
 • Analiza nastrojów: oceń ton i nastrój odpowiedzi e-mailowych klientów, aby lepiej dostosować swoje działania następcze.

Usprawnienie dzięki szablonom e-maili

Oszczędź czas i zapewnij spójność marki, tworząc i wykorzystując szablony e-maili w Salesforce:

 • Dynamiczne treści: użyj pól zmiennych, aby personalizować treść wiadomości e-mail na podstawie danych poszczególnych odbiorców.
 • Testowanie A/B: utwórz wiele wersji szablonów, aby przetestować tytuły lub treści, a następnie przeanalizuj, która jest najskuteczniejsza.
 • Biblioteka zasobów: prowadź bibliotekę wstępnie zatwierdzonych obrazów, podpisów i bloków treści, aby szybko tworzyć e-maile, które będą rezonować.

Zintegruj zaawansowaną analizę poczty e-mail

Oprócz standardowych współczynników otwarć i klikalności, zintegruj zaawansowane narzędzia analityczne, aby uzyskać głębsze zrozumienie wydajności swojej poczty e-mail:

 • Mapy cieplne: dowiedz się, gdzie odbiorcy są najbardziej zaangażowani w treść Twojej wiadomości e-mail.
 • Mapowanie podróży: śledź, jak odbiorcy wiadomości e-mail poruszają się po ścieżce sprzedaży po kliknięciu.
 • Wyzwalacze behawioralne: skonfiguruj automatyzację w oparciu o określone zachowania użytkowników, np. czy odbiorca przekazał wiadomość e-mail lub odwiedził określoną stronę w Twojej witrynie po otwarciu.

Opanowując te zaawansowane wskazówki i triki, będziesz gotowy uwolnić prawdziwy potencjał integracji poczty e-mail z Salesforce, zwiększając efektywność i zwrot z inwestycji (ROI) swoich kampanii e-mailowych.

Integracja poczty e-mail w Salesforce to znacznie więcej niż zwykła wygoda — to strategiczne ulepszenie, które umożliwia firmom budowanie silniejszych, bardziej spersonalizowanych relacji z klientami. Postępując zgodnie z tym przewodnikiem, od podstawowej wiedzy po zaawansowane strategie, będziesz na dobrej drodze do ulepszenia swojej e-mailowej gry. Cyfrowy krajobraz stale się rozwija, ale dzięki Salesforce jako Twojemu sojusznikowi zawsze będziesz o krok do przodu w dziedzinie komunikacji e-mailowej.

Typowe pułapki i sposoby ich unikania

Integracja poczty e-mail z Salesforce może znacząco usprawnić działania marketingowe i sprzedażowe, ale wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Świadomość typowych pułapek i proaktywne środki pozwalające ich uniknąć mogą zaoszczędzić czas i zasoby oraz zapewnić powodzenie strategii e-mailowej.

Zbyt duża ilość danych i zarządzanie nimi

Pułapka: zalewanie Salesforce każdym fragmentem danych e-mailowych, co prowadzi do bałaganu i zamieszania.

Strategia unikania:

 • Synchronizacja selektywna: synchronizuj tylko te dane e-mail, które zapewniają wartość i wgląd w zachowania klientów.
 • Regularne czyszczenie: zaplanuj rutynową konserwację bazy danych w celu usunięcia nieistotnych lub nieaktualnych informacji.

Ignorowanie szkoleń i zaangażowania użytkowników

Pułapka: niedocenianie znaczenia akceptacji zespołu, co prowadzi do słabego przyjęcia i wykorzystania funkcji integracji.

Strategia unikania:

 • Kompleksowe szkolenie: inwestuj w programy szkoleniowe, które nie tylko omawiają sposób korzystania z nowych narzędzi, ale także podkreślają ich zalety.
 • Bieżące wsparcie: zapewnij swojemu zespołowi system wsparcia, który umożliwi rozwiązywanie problemów i pytań w miarę ich pojawiania się.

Niedostosowanie strategii e-mailowej do ogólnych celów

Pułapka: kampanie e-mailowe, które nie są dostosowane do szerszych celów biznesowych, mogą prowadzić do chaotycznych doświadczeń klientów.

Strategia uniania:

 • Planowanie strategiczne: upewnij się, że każda kampania e-mailowa jest zaprojektowana z myślą o nadrzędnych celach biznesowych.
 • Współpraca między działami: ułatw regularną komunikację między zespołami w celu dostosowania wysiłków i wymiany spostrzeżeń.

Niewykorzystywanie analityki poczty e-mail do budowania strategii

Pułapka: zbieranie danych bez wykorzystania ich do planowania i dostosowywania strategii e-mailowej może skutkować niewykorzystanymi możliwościami optymalizacji.

Strategia unikania:

 • Wskaźniki, które można zastosować: skoncentruj się na kluczowych wskaźnikach wydajności (KPI), które bezpośrednio odzwierciedlają Twoje cele i mogą informować o możliwych do wprowadzenia zmianach.
 • Regularne przeglądy: organizuj okresowe sesje strategiczne, aby analizować skuteczność kampanii i identyfikować obszary wymagające poprawy.

Nieodpowiednie środki dotyczące prywatności i zgód marketingowych

Pułapka: przeoczenie znaczenia zgodności poczty elektronicznej z przepisami takimi jak RODO, co może skutkować potencjalnymi karami finansowymi i utratą zaufania klientów.

Strategia unikania:

 • Aktualne zasady: regularnie przeglądaj i aktualizuj swoje zasady dotyczące poczty e-mail, aby były zgodne z najnowszymi przepisami.
 • Podejście skupiające się na prywatności: zaprojektuj integrację poczty e-mail, traktując prywatność jako priorytet, upewniając się, że masz zgodę i przejrzyście wykorzystujesz dane.

Unikając tych typowych pułapek, możesz zapewnić płynną i skuteczną integrację poczty e-mail Salesforce. Każde wyzwanie stanowi okazję do udoskonalenia Twojego podejścia i zbudowania solidniejszego, zorientowanego na klienta programu poczty elektronicznej.

Najlepsze praktyki dotyczące konserwacji integracji poczty e-mail z Salesforce

Po pomyślnym przejściu integracji Twojej platformy e-mail z Salesforce, uwaga skupia się na konserwacji. Zapewnienie solidności i skuteczności tej integracji wymaga przestrzegania zestawu najlepszych praktyk.

Regularne audytu systemu

Utrzymanie integralności: regularne audyty integracji Salesforce pomagają zidentyfikować i skorygować wszelkie rozbieżności w danych, regułach automatyzacji lub procesach synchronizacji.

 • Zaplanowane kontrole: ustal czas (co miesiąc lub co kwartał), aby przeglądać konfigurację integracji.
 • Ścieżki audytu: korzystaj z funkcji ścieżki audytu Salesforce, aby monitorować zmiany i zapewniać ich zgodność z zasadami zarządzania danymi.

Bieżące szkolenia i wsparcie użytkowników

Utrzymywanie umiejętności na wysokim poziomie: gdy Salesforce wprowadza aktualizacje i nowe funkcje, upewnij się, że szkolenie Twojego zespołu jest aktualne, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu.

 • Ciągłe uczenie się: promuj kulturę ciągłego doskonalenia i uczenia się wśród swoich pracowników.
 • Zasoby wsparcia: Upewnij się, że pracownicy mają dostęp do zaktualizowanych podręczników, bazy często zadawanych pytań i wewnętrznych ekspertów.

Higiena danych

Zachowanie jakości danych: czysta baza danych ma kluczowe znaczenie dla skuteczności kampanii e-mailowych i ogólnego stanu systemu CRM.

 • Rutynowe porządki: regularnie czyść swoje dane, aby usunąć duplikaty, poprawić błędy i usunąć nieaktualne informacje.
 • Narzędzia do kontroli jakości danych: zainwestuj w narzędzia, które pomogą zautomatyzować proces czyszczenia danych.

Dostosowanie do zmieniających się praktyk związanych z pocztą elektroniczną

Aktualność: marketing e-mailowy to dziedzina stale ewoluująca, a Twoje praktyki powinny odpowiednio ewoluować.

 • Analiza trendów: śledź pojawiające się trendy w marketingu e-mailowym i dostosowuj swoje strategie, aby wyprzedzić konkurencję.
 • Innowacyjne myślenie: zachęcaj zespół do innowacji w strategiach kampanii e-mailowych, aby utrzymać zaangażowanie odbiorców..

Monitorowanie dostarczania i wydajności poczty e-mail

Zapewnienie dostarczalności: regularne monitorowanie dostarczalności wiadomości e-mail i wskaźników wydajności ma kluczowe znaczenie w wykrywaniu i naprawianiu problemów, które mogą mieć wpływ na reputację nadawcy.

 • Wskaźniki dostarczalności: śledź wskaźniki dostarczalności i sprawdzaj wszelkie spadki, które mogą wskazywać na problemy z dostarczalnością.
 • Metryki wydajności: analizuj współczynniki otwarć, współczynniki klikalności i wskaźniki konwersji, aby ocenić stan swojej poczty e-mailcampaigns.

Informacje zwrotne i korekty

Uczenie się i dostosowywanie: Twórz pętle informacji zwrotnej, które pozwalają na ciągłe ulepszanie kampanii e-mailowych w oparciu o zaangażowanie użytkowników i ich opinie.

 • Ankiety i formularze opinii: użyj narzędzi, aby zebrać bezpośrednie opinie od odbiorców wiadomości e-mail.
 • Korekty iteracyjne: zastosuj opinie, aby wprowadzić drobne, spójne ulepszenia swojej strategii e-mailowej.

Postępując zgodnie z tymi najlepszymi praktykami dotyczącymi integracji poczty e-mail z Salesforce, możesz mieć pewność, że Twój system pozostanie wydajny, Twoje dane pozostaną czyste, a Twoje kampanie e-mailowe będą nadal działać z najwyższym potencjałem. Pamiętaj, że dobrze utrzymana integracja jest kluczowym elementem skutecznej strategii marketingu cyfrowego.

Utrzymanie sukcesu dzięki integracji poczty e-mail Salesforce

Droga do ulepszenia swojej gry e-mailowej dzięki integracji z Salesforce to ciągły proces uczenia się, dostosowywania i udoskonalania. Od początkowej konfiguracji, przez nawigację po zaawansowanych funkcjach, aż po uważną konserwację systemów – każdy krok ma kluczowe znaczenie dla opracowania skutecznej strategii poczty elektronicznej, która rezonuje z Twoimi odbiorcami.

Jak ustaliliśmy, integracja poczty e-mail w Salesforce oferuje wiele korzyści — usprawnione procesy, lepszą personalizację i przydatne statystyki. Jednak jego prawdziwa wartość jest realizowana, gdy te narzędzia i funkcje są w pełni wykorzystywane i skutecznie utrzymywane. Opisane tutaj porady i wskazówki służą jako plan działania, który pomoże Ci uniknąć typowych pułapek i zastosować najlepsze praktyki, które sprawią, że integracja poczty e-mail pozostanie cennym atutem Twojej firmy.

Najważniejsze wnioski:

 • Zachowaj proaktywność: regularne audyty i praktyki higieny danych zapobiegają problemom, zanim te się pojawią.
 • Wykorzystaj edukację: ciągłe uczenie się Twojego zespołu gwarantuje, że Twoja firma nadąża za rozwijającą się platformą Salesforce.
 • Monitoruj i dostosowuj się: uważnie obserwuj swoje wskaźniki i wykorzystuj je do kształtowania swojej strategii i taktyki.
 • Angażuj się w opinie: słuchaj swoich odbiorców i pozwól, aby ich spostrzeżenia wpływały na Twoje inicjatywy e-mailowe.

Na zakończenie przypominamy, że w dynamicznym świecie marketingu cyfrowego sukces wynika nie tylko z wykorzystania najnowocześniejszych narzędzi, takich jak Salesforce, ale także z zaangażowania w ciągłe udoskonalanie i utrzymywanie strategii. Twoja gra e-mailowa jest teraz gotowa do aktualizacji; zastosuj te praktyki, aby utrzymać najwyższą wydajność.

Czy chcesz w pełni wykorzystać integrację poczty e-mail w Salesforce lub napotkałeś jakieś wyzwania, które chciałbyś omówić? NEXELERO jest tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów, którzy są gotowi pomóc Ci w poruszaniu się po zawiłościach Salesforce i wynieść Twoje wysiłki w zakresie marketingu e-mailowego na nowy poziom.

Razem zamieńmy komunikację e-mailową w mocne relacje, które przełożą się na sukces.

Zespół NEXELERO