Salesforce dla organizacji non-profit: silniejszy wpływ dzięki technologii

Salesforce dla organizacji non-profit: silniejszy wpływ dzięki technologii

November 15, 2023

Mateusz Krzywiecki

Mateusz Krzywiecki

Odkryj, jak Salesforce zmienia organizacje non-profit dzięki technologii. Poznaj najważniejsze korzyści, uzyskaj porady ekspertów od NEXELERO i bądź na bieżąco.

Salesforce

CRM

Non-profit

Salesforce dla organizacji non-profit: silniejszy wpływ dzięki technologii

W świecie, w którym króluje technologia, organizacje non-profit nie są również podatne na transformacyjną moc, jaką technologia posiada. Wyobraź sobie taką sytuację: mała organizacja charytatywna wykorzystująca możliwości zaawansowanej platformy CRM, płynnie łącząca się z darczyńcami i wywierająca ogromny wpływ na sprawę dla której została powołana. Oto historia tego, jak technologia, w szczególności Salesforce, rewolucjonizuje sposób, w jaki organizacje non-profit działają, komunikują się i ostatecznie zmieniają świat.

Witamy w NEXELERO, Twoim zaufanym partnerze w podróży transformacji. Rozumiemy, że jako organizacja non-profit koncentrujesz się na wprowadzaniu zmian, a nie na zarządzaniu danymi i relacjami z darczyńcami. I tu wkraczamy my. W tym artykule dowiemy się, dlaczego organizacje non-profit potrzebują technologii, jak Salesforce odgrywa kluczową rolę w ich sukcesie i jak NEXELERO może pomóc Ci w poprowadzeniu tej ekscytującej podróży w kierunku większego wpływu.

Zanim jednak zagłębimy się w szczegóły, poświęćmy chwilę, aby docenić wyzwania, przed którymi stoją organizacje non-profit bez technologii, oraz ogromny potencjał, jaki czeka, gdy ją wykorzystają. Przygotuj się na podróż pełną odkryć i innowacji, zapoznając się z najnowszym wpisem: „Salesforce dla organizacji non-profit: zmiana wpływu dzięki technologii”.

Dlaczego organizacje non-profit potrzebują technologii

Organizacje non-profit znajdują się na pierwszej linii frontu w rozwiązywaniu najpilniejszych problemów społecznych, od dostępu do opieki zdrowotnej i edukacji po ochronę środowiska i sprawiedliwość społeczną. Chociaż ich praca oparta na misji jest niezaprzeczalnie godna podziwu, wiele organizacji non-profit boryka się z ograniczonymi zasobami, napiętymi budżetami i ciągłą potrzebą demonstrowania swojego wpływu darczyńcom i zainteresowanym stronom.

W tym pełnym wyzwań środowisku technologia jawi się jako potężny sojusznik oferujący wiele korzyści, które mogą pomóc w rozwoju organizacji non-profit. Są wśród nich:

 1. Wydajność i produktywność: technologia automatyzuje czasochłonne zadania, takie jak wprowadzanie danych i generowanie raportów, dzięki czemu pracownicy i wolontariusze mogą skupić się na tym, co naprawdę ważne – ich misji.
 2. Ulepszone pozyskiwanie funduszy: systemy zarządzania darczyńcami umożliwiają organizacjom non-profit śledzenie datków, skuteczniejszą komunikację z darczyńcami i dostosowywanie działań związanych ze zbieraniem funduszy pod kątem maksymalnego wpływu.
 3. Lepsza komunikacja: technologia ułatwia bezproblemową komunikację ze zwolennikami, beneficjentami i partnerami za pośrednictwem marketingu e-mailowego, mediów społecznościowych i narzędzi do współpracy online.
 4. Skuteczność programu: spostrzeżenia oparte na danych pomagają organizacjom non-profit oceniać skuteczność ich programów, podejmować świadome decyzje i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb.
 5. Przejrzystość i odpowiedzialność: organizacje non-profit mogą wykorzystywać technologię, aby zapewnić darczyńcom przejrzystość i wykazać, w jaki sposób ich wkład bezpośrednio przyczynia się do pozytywnych efektów woich działań.
 6. Wpływ skalowania: technologia pozwala organizacjom non-profit skalować swoją działalność i docierać do szerszego grona odbiorców, wzmacniając ich wpływ na społeczności, którym służą.

Chociaż korzyści płynące z technologii są oczywiste, wybór odpowiednich narzędzi i ich skuteczne wdrożenie może stanowić wyzwanie. To tutaj Salesforce, wiodąca platforma do zarządzania relacjami z klientami (CRM), wkracza jako rewolucja dla organizacji non-profit. W kolejnych sekcjach przyjrzymy się bliżej, w jaki sposób Salesforce może przekształcić sektor organizacji non-profit i jak NEXELERO może pomóc Ci w wykorzystaniu jego potencjału. Przyjrzyjmy się zatem bliżej roli Salesforce w tej cyfrowej transformacji.

Rola Salesforce’a

Salesforce to nie tylko kolejna platforma CRM (zarządzania relacjami z klientami); to kompleksowe rozwiązanie, które umożliwia organizacjom non-profit osiąganie doskonałości w pracy zorientowanej na misję. Oto dlaczego Salesforce odgrywa kluczową rolę w transformacji sektora non-profit:

 1. Możliwość dostosowania: Salesforce oferuje duże możliwości dostosowywania, dzięki czemu organizacje non-profit mogą dostosować go do swoich unikalnych potrzeb. Możesz tworzyć niestandardowe pola, obiekty i obieg dokumentów w firmie, aby dopasować je do konkretnych procesów organizacji.
 2. Pełny widok na otoczenie biznesu: Salesforce zapewnia 360-stopniowy widok wszystkich części składowych Twojej organizacji, w tym darczyńców, wolontariuszy, beneficjentów i partnerów. Ta holistyczna perspektywa pomaga budować silniejsze relacje i podejmować decyzje w oparciu o dane.
 3. Zarządzanie darczyńcami: zarządzanie relacjami z darczyńcami ma kluczowe znaczenie dla organizacji non-profit. Funkcje zarządzania darczyńcami Salesforce umożliwiają śledzenie darowizn, historię zaangażowania i preferencje dotyczące komunikacji, zapewniając spersonalizowane interakcje.
 4. Marketing Automation: Salesforce oferuje potężne narzędzia do automatyzacji marketingu, które usprawniają marketing e-mailowy, zarządzanie wydarzeniami i działania informacyjne. Możesz skutecznie angażować darczyńców i osób wspierających za pomocą ukierunkowanych komunikatów.
 5. Śledzenie programu: organizacje non-profit mogą używać Salesforce do śledzenia wyników programu, pomiaru jego wpływu i efektywnej alokacji zasobów. To podejście oparte na danych zwiększa skuteczność programu.
 6. Skuteczność pozyskiwania funduszy: narzędzia Salesforce do zbierania funduszy upraszczają proces darowizn, ułatwiając wspierającym wpłacanie datków. Możesz także śledzić skuteczność kampanii i analizować wysiłki związane ze zbieraniem funduszy.
 7. Bezpieczeństwo danych: Salesforce kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo danych, zapewniając ochronę informacji o darczyńcach i beneficjentach, co pomaga zachować zaufanie.
 8. Skalowalność: w miarę rozwoju Twojej organizacji non-profit Salesforce skaluje się wraz z Tobą. W razie potrzeby możesz dodawać nowe funkcje i możliwości, bez konieczności dokonywania znacznych inwestycji informatycznych.
 9. Zaangażowanie społeczności: portale społecznościowe Salesforce umożliwiają organizacjom non-profit nawiązywanie kontaktu ze swoimi społecznościami, dzielenie się zasobami i wspieranie współpracy między zainteresowanymi stronami.

Dzięki Salesforce jako szkieletowi technologicznemu Twoja organizacja non-profit może usprawnić operacje, budować silniejsze relacje i skupiać się na wprowadzaniu znaczących zmian w swojej społeczności lub sprawie. Przyjrzyjmy się teraz konkretnym korzyściom, jakie organizacje non-profit mogą odnieść dzięki wdrożeniu Salesforce w następnej sekcji.

Kluczowe korzyści dla organizacji non-profit

Salesforce oferuje szeroką gamę korzyści, które mogą znacząco wpłynąć na sposób działania organizacji non-profit i osiągania ich celów. Oto niektóre z kluczowych korzyści, jakie organizacje non-profit mogą osiągnąć, wdrażając Salesforce:

 1. Efektywne zarządzanie darczyńcami: Salesforce umożliwia organizacjom non-profit prowadzenie szczegółowego rejestru darczyńców, ich historii darowizn, preferencji i poziomów zaangażowania. Informacje te pozwalają na bardziej spersonalizowane i skuteczne działania związane ze zbieraniem funduszy.
 2. Podejmowanie decyzji w oparciu o dane: dzięki niezawodnym narzędziom do raportowania i analiz Salesforce organizacje non-profit mogą uzyskać wgląd w swoje działania, mierzyć wpływ i podejmować świadome decyzje w oparciu o dane w czasie rzeczywistym.
 3. Usprawnione pozyskiwanie funduszy: organizacje non-profit mogą bez wysiłku tworzyć kampanie zbierania funduszy i zarządzać nimi w Salesforce. Możesz śledzić darowizny, monitorować skuteczność kampanii i identyfikować obszary wymagające poprawy.
 4. Lepsza komunikacja: Salesforce ułatwia lepszą komunikację ze zwolennikami, beneficjentami i wolontariuszami. Możesz segmentować odbiorców i wysyłać ukierunkowane e-maile, biuletyny i zaproszenia na wydarzenia.
 5. Śledzenie programu: Salesforce pomaga organizacjom non-profit śledzić postęp i wpływ ich programów. Możesz monitorować wyniki, zbierać opinie i dostosowywać strategie, aby mieć pewność, że Twoje programy osiągną zamierzone rezultaty.
 6. Ulepszone zarządzanie wolontariuszami: organizacje non-profit mogą używać Salesforce do skutecznej rekrutacji, wdrażania i skutecznego zarządzania wolontariuszami. Usprawnia to koordynację wolontariuszy i zapewnia ich zaangażowanie w sensowne działania.
 7. Zarządzanie dotacjami: Salesforce pomaga organizacjom non-profit w zarządzaniu wnioskami o dotacje i wymaganiami dotyczącymi raportowania. Możesz śledzić terminy dotacji, zgłoszenia i wyniki, zapewniając zgodność i przejrzystość.
 8. Skalowalność: niezależnie od tego, czy jesteś małą organizacją, czy dużą organizacją non-profit, Salesforce może skalować się zgodnie z Twoimi potrzebami. W miarę rozwoju organizacji możesz dodawać nowe funkcje, moduły i integracje.
 9. Zatrzymywanie darczyńców: Salesforce pomaga organizacjom non-profit pielęgnować relacje z darczyńcami, zapewniając wgląd w zaangażowanie i preferencje darczyńców. To z kolei może prowadzić do wyższych wskaźników zatrzymywania dawców.
 10. Oszczędność: automatyzując ręczne procesy i zmniejszając koszty administracyjne, Salesforce może pomóc organizacjom non-profit przeznaczyć więcej zasobów na ich podstawową misję.
 11. Przejrzystość: funkcje przejrzystości Salesforce pozwalają organizacjom non-profit zaprezentować darczyńcom i interesariuszom swoje zarządzanie finansami i wpływ, budując zaufanie i wiarygodność.
 12. Zaangażowanie społeczności: organizacje non-profit mogą tworzyć społeczności i fora internetowe za pomocą Salesforce Community Cloud, wspierając zaangażowanie i współpracę między swoimi zwolennikami.

Wymienione korzyści umożliwiają organizacjom non-profit wywarcie bardziej znaczącego wpływu na wybrane przez siebie cele. Jak widzieliśmy, wszechstronność i możliwości adaptacji Salesforce sprawiają, że jest to cenny atut w sektorze non-profit.

Wyjątkowa historia sukcesu pisze się na naszych oczach

Chociaż podkreśliliśmy niesamowity wpływ, jaki technologia, w szczególności Salesforce, może mieć na organizacje non-profit, na horyzoncie widać coś jeszcze bardziej niezwykłego. Z radością ogłaszamy, że jesteśmy częścią wyjątkowej histori sukcesu, która pokazuje transformacyjną moc Salesforce w sektorze non-profit.

W nadchodzących tygodniach udostępnimy szczegółowy opis naszej pracy organizacji non-profit, która nie tylko korzysta z Salesforce, ale zgodziła się ujawnić swoją tożsamość - co nie dzieje się często w przypadku klientów z sektora komercyjnego, z którymi współpracujemy. Podróż tej organizacji non-profit stanowi świadectwo potencjału pozytywnych zmian, gdy odpowiednia technologia łączy się z niezachwianym zaangażowaniem w sprawę.

Cieszymy się, że będziemy mogli przyjrzeć się stojącym przed nimi wyzwaniom, dostarczonym przez nas rozwiązaniom i niezwykłym wynikom, jakie osiągnęli. Bądź na bieżąco z tą inspirującą historią, ponieważ rzuci ona światło na współpracę NEXELERO z organizacjami non-profit, które dzięki technologii mogą osiągać więcej.

W międzyczasie kontynuujmy naszą analizę tego, jak Salesforce rewolucjonizuje sektor organizacji non-profit i jak NEXELERO może pomóc organizacjom takim jak Twoja. W kolejnych sekcjach omówimy praktyczne kroki potrzebne do rozpoczęcia pracy z Salesforce, monitorowania wpływu podejmowanych działań oraz tego w jaki sposób NEXELERO może być Twoim zaufanym partnerem na całej tej drodze.

Wprowadzenie do Salesforce dla organizacji non-profit

Rozpoczęcie przygody z Salesforce może być doświadczeniem transformacyjnym dla Twojej organizacji non-profit. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z platformy, czy chcesz zoptymalizować istniejące wdrożenie Salesforce, oto kilka praktycznych kroków, od których możesz zacząć:

1. Zdefiniuj swoje cele:

 • Rozpocznij od określenia konkretnych celów i zadań swojej organizacji. Co chcesz osiągnąć dzięki Salesforce? Niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę zarządzania darczyńcami, usprawnienie monitorowania postępu w realizacji programu czy usprawnienie operacji, wdrożenie musi mieć określone jasne cele.

2. Określ swoje potrzeby:

 • Oceń swoje obecne procesy, zarządzanie danymi i infrastrukturę technologiczną. Z jakimi wyzwaniami się mierzysz i jak Salesforce może im sprostać? Ta ocena pomoże Ci dostosować Salesforce do Twoich unikalnych potrzeb.

3. Wybierz odpowiednie produkty Salesforce:

 • Salesforce oferuje szereg produktów dostosowanych do potrzeb organizacji non-profit, w tym pakiet Salesforce Nonprofit Success Pack (NPSP), Marketing Cloud i Service Cloud. Wybierz produkty, które odpowiadają Twoim celom i budżetowi.

4. Szukaj szkoleń i wsparcia:

 • Zainwestuj w szkolenia dla swoich pracowników, aby mieć pewność, że będą mogli efektywnie korzystać z Salesforce. Salesforce oferuje zasoby szkoleniowe online i programy certyfikacyjne. Ponadto rozważ współpracę z ekspertami takimi jak NEXELERO, aby uzyskać spersonalizowane wskazówki.

5. Migracja i integracja danych:

 • Jeśli przechodzisz z innego systemu, zaplanuj migrację danych, aby zapewnić płynne przejście. Zintegruj Salesforce z innymi narzędziami i platformami, z których korzysta Twoja organizacja, aby zmaksymalizować wydajność.

6. Spersonalizuj Salesforce:

 • Dostosuj Salesforce, aby dostosować go do konkretnych przepływów informacji i procesów Twojej organizacji non-profit. Może to obejmować tworzenie niestandardowych pól, obiektów i reguł automatyzacji.

7. Testuj, następnie powtarzaj:

 • Przed publikacją dokładnie przetestuj wdrożenie Salesforce, aby zidentyfikować i rozwiązać wszelkie problemy. Przygotuj się na wprowadzanie kolejnych ulepszeń w miarę zdobywania doświadczenia w korzystaniu z platformy.

8. Zaangażuj swój zespół:

 • Zachęć swój zespół do korzystania z Salesforce i zapewnij ciągłe szkolenia i wsparcie. Im bardziej Twoi pracownicy i wolontariusze będą czuć się komfortowo z systemem, tym będzie on skuteczniejszy.

9. Bezpieczeństwo danych i zgodność z przepisami:

 • Upewnij się, że konfiguracja Salesforce jest zgodna z przepisami dotyczącymi ochrony danych i najlepszymi praktykami dotyczącymi bezpieczeństwa danych organizacji non-profit.

10. Monitoruj i mierz:

 • Stale monitoruj wdrożenie Salesforce i korzystaj z narzędzi raportowania, aby mierzyć postęp w realizacji swoich celów. W razie potrzeby dostosuj swoje strategie na podstawie danych.

Pamiętaj, że proces wdrożenia Salesforce nie jest jednorazowym wydarzeniem; to ciągła podróż w kierunku optymalizacji i rozwoju. W następnej sekcji zastanowimy się, jak ważne jest mierzenie wpływu i w jaki sposób Salesforce może pomóc organizacjom non-profit wykazać swoją skuteczność darczyńcom i zainteresowanym stronom. Bądź na bieżąco, aby uzyskać cenne informacje na temat tego kluczowego aspektu zarządzania organizacją non-profit.

Mierzenie wpływu: wykazanie efektywności za pomocą Salesforce

W świecie organizacji non-profit mierzenie i demonstrowanie wpływu to nie tylko modne hasła; są one niezbędnymi elementami budowania zaufania, przyciągania darczyńców i zapewniania odpowiedzialności przed zainteresowanymi stronami. Salesforce wyposaża organizacje non-profit w narzędzia do śledzenia i prezentowania ich efektywności na kilka sposobów:

1. Spostrzeżenia oparte na danych: możliwości raportowania i analiz Salesforce umożliwiają organizacjom non-profit gromadzenie i analizowanie danych na temat ich programów, działań związanych ze zbieraniem funduszy i zaangażowaniem darczyńców. Te spostrzeżenia pomagają w podejmowaniu świadomych decyzji i mierzeniu postępów w realizacji celów.

2. Śledzenie rezultatów: dzięki Salesforce organizacje non-profit mogą śledzić wyniki swoich programów i usług. Dzięki temu możesz ocenić, czy Twoje inicjatywy przynoszą pożądane rezultaty i wprowadzić niezbędne zmiany.

3. Przejrzystość działań: darczyńcy cenią przejrzystość. Salesforce pomaga organizacjom non-profit skutecznie komunikować jaki wpływ mają przekazywane środki na realizacje celów. Możesz udostępniać w czasie rzeczywistym dane dotyczące sposobu wykorzystania darowizn i jaki miały one wpływ.

4. Raportowanie o dotacjach: wiele organizacji non-profit korzysta z dotacji w celu finansowania swoich projektów. Salesforce upraszcza zarządzanie dotacjami, udostępniając scentralizowaną platformę do śledzenia wniosków o dotacje, wymagań dotyczących raportowania i wyników.

5. Personalizowane dashboardy: twórz niestandardowe dashboardy w Salesforce, aby wizualizować kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) swojej organizacji. Ułatwia to monitorowanie postępów i dzielenie się wynikami z interesariuszami.

6. Historie wpływu: Salesforce może być używany do zbierania historii i referencji od beneficjentów, wolontariuszy i personelu, ilustrujących pozytywne zmiany, jakie Twoja organizacja wprowadza w społeczności.

7. Raportowanie w czasie rzeczywistym: organizacje non-profit mogą generować raporty w czasie rzeczywistym i udostępniać je darczyńcom i zainteresowanym stronom. Świadczy to nie tylko o odpowiedzialności, ale także pomaga w budowaniu zaufania darczyńców.

8. Spersonalizowana komunikacja: użyj Salesforce, aby posegmentować listę dawców na podstawie ich zainteresowań i preferencji. Dostosuj swoją komunikację, aby zaprezentować konkretne projekty lub inicjatywy, na których im najbardziej zależy.

Wykorzystując moc Salesforce do pomiaru wpływu, organizacje non-profit mogą dostarczyć namacalnych dowodów swojej skuteczności. To z kolei buduje zaufanie wśród darczyńców, przyciąga nowych zwolenników i gwarantuje, że Twoja organizacja w dalszym ciągu będzie wywierać znaczący wpływ na świat.

W ostatniej części tego artykułu przedstawimy Ci rolę NEXELERO jako zaufanego partnera w wykorzystywaniu Salesforce do osiągnięcia sukcesu przez organizację non-profit i rzucimy okiem na nadchodzącą historię sukcesu, która zainspiruje i zaprezentuje transformacyjny potencjał technologii. Zostań z nami, do końca tej wnikliwej podróży.

W jaki sposób NEXELERO może pomóc: Twój zaufany partner Salesforce

W NEXELERO rozumiemy, że wdrożenie i optymalizacja Salesforce w Twojej organizacji non-profit może być złożonym przedsięwzięciem. I tu właśnie wkraczamy z pomocą. Nie jesteśmy tylko konsultantami technologicznymi; jesteśmy Twoimi oddanymi partnerami na drodze do wykorzystania pełnego potencjału Salesforce w celu uzyskania większego wpływu.

Oto, jak NEXELERO może Ci pomóc:

1. Wskazówki eksperta: nasz zespół ekspertów Salesforce ma wieloletnie doświadczenie w pracy z organizacjami non-profit. Będziemy ściśle z Tobą współpracować, aby zrozumieć wyjątkowe potrzeby, wyzwania i cele Twojej organizacji.

2. Rozwiązania szyte na miarę: nie wierzymy w rozwiązania uniwersalne. Dostosujemy Salesforce tak, aby był zgodny z Twoimi konkretnymi przepływami pracy, procesami i celami, zapewniając, że stanie się on płynną częścią Twoich operacji.

3. Kompleksowe szkolenie: zapewniamy kompleksowe szkolenia dla Twoich pracowników i wolontariuszy, zapewniając, że będą pewni i biegli w korzystaniu z Salesforce w pełnym zakresie.

4. Bieżące wsparcie: nasze wsparcie nie kończy się na wdrożeniu. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić ciągłe wsparcie, odpowiedzieć na pytania i pomóc Ci w ciągłej optymalizacji wykorzystania Salesforce.

5. Integracja i migracja danych: pomożemy w integracji Salesforce z Twoimi istniejącymi systemami i przeprowadzimy Cię przez proces migracji danych, aby zapewnić płynne przejście.

6. Planowanie strategiczne: pomożemy Ci stworzyć strategiczny plan działania Twojej organizacji non-profit w ramach Salesforce, dostosowując wdrażanie technologii do Twoich celów długoterminowych.

7. Mierzenie wpływu: możemy współpracować z Tobą, aby skonfigurować zaawansowane raporty i analizy w Salesforce, co umożliwi Ci skuteczny pomiar Twojego wpływu i podzielenie się nim z darczyńcami i interesariuszami.

8. Efektywność kosztowa: rozumiemy ograniczenia budżetowe, z jakimi często borykają się organizacje non-profit. Nasze rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby maksymalizować wartość, jaką uzyskujesz z Salesforce, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów pod kontrolą.

Jako zaufany partner Salesforce, NEXELERO zależy na Twoim sukcesie. Pomagamy organizacjom non-profit - takim jak Twoja, w wykorzystaniu pełnego potencjału technologii do wprowadzania pozytywnych zmian na świecie.

Bądź na bieżąco z naszą nadchodzącą historią sukcesu, w której szczegółowo omówimy, jak NEXELERO współpracowało z organizacją non-profit, aby osiągnąć niezwykłe wyniki dzięki Salesforce. To historia pokazująca transformacyjną moc technologii i nie możemy się doczekać, aby się nią podzielić.

W międzyczasie, jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób NEXELERO może pomóc Twojej organizacji non-profit w jej podróży do Salesforce, nie wahaj się z nami skontaktować. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wywrzeć większy wpływ i usprawnić działania, aby odnieść sukces.

Podsumowując

W świecie, w którym technologia szybko się rozwija, organizacje non-profit stoją przed wyjątkową szansą wykorzystania swojej mocy i wprowadzenia pozytywnych zmian jak nigdy dotąd. Wyruszyliśmy w podróż przez transformacyjny krajobraz technologii, koncentrując się na Salesforce i tym, jak rewolucjonizuje ona sektor non-profit.

Od zasadniczej roli technologii w stawianiu czoła wyzwaniom stojącym przed organizacjami non-profit po niesamowity potencjał, jaki oferuje Salesforce – jasne jest, że odpowiednie narzędzia mogą zwiększyć wpływ i wydajność Twojej organizacji. NEXELERO jest tutaj, aby poprowadzić Cię w tej podróży, oferując fachową pomoc, personalizację, szkolenia i ciągłe wsparcie, aby zapewnić Twojej organizacji non-profit prosperowanie w erze cyfrowej.

Ale nasza podróż nie kończy się tutaj. W nadchodzących tygodniach podzielimy się niezwykłą historią sukcesu, która ilustruje rzeczywisty wpływ technologii w połączeniu z niezachwianym oddaniem sprawie. To historia transformacji i nie możemy się doczekać, aby ją odsłonić.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Salesforce, czy też chcesz zoptymalizować istniejące wdrożenie, czas na działanie jest teraz. Wykorzystaj potęgę technologii, zmierz swój wpływ i zademonstruj swoją skuteczność darczyńcom i interesariuszom.

NEXELERO to Twój zaufany partner, stojący u Twojego boku, aby pomóc Ci dokonać głębokich zmian w Twojej społeczności, sprawie lub misji. Razem zmieńmy wizję Twojej organizacji non-profit w rzeczywistość i odblokujmy przyszłość, w której technologia i pasja łączą się, tworząc świat pozytywnych zmian.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany wpływu swojej organizacji non-profit za pomocą Salesforce. Twoja podróż do większej efektywności i innowacji zaczyna się tutaj.

Dziękujemy, że dołączyłeś do nas w tej wnikliwej podróży i nie możemy się doczekać, aby stać się częścią historii sukcesu Twojej organizacji non-profit.

Zespół NEXELERO