Optymalizacja dashboardów Salesforce: najlepsze praktyki i typowe błędy

Optymalizacja dashboardów Salesforce: najlepsze praktyki i typowe błędy

October 30, 2023

Mateusz Krzywiecki

Mateusz Krzywiecki

Maksymalizuj efektywność Salesforce z przewodnikiem po optymalizacji dashboardów. Najlepsze praktyki, typowe błędy - podejmuj lepsze decyzje oparte na danych z NEXELERO

Analytics

CRM

Salesforce

Optymalizacja dashboardów Salesforce: najlepsze praktyki i typowe błędy

W świecie zarządzania relacjami z klientami (CRM) możliwość szybkiego przeglądania i zrozumienia danych klientów to nie tylko wygoda – to strategiczna konieczność. Pulpity nawigacyjne Salesforce oferują potężny wgląd w działalność firmy, zapewniając wgląd w czasie rzeczywistym, który może prowadzić do podejmowania świadomych decyzji, a ostatecznie do solidnych wyników finansowych. Jednak jak każde potężne narzędzie, pulpity nawigacyjne mogą być albo katalizatorem sukcesu, albo źródłem przytłaczającego szumu danych, w zależności od tego, jak są zoptymalizowane.

Witamy na blogu NEXELERO, na którym dostrajamy Twoje doświadczenie Salesforce w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Dzisiaj skupiamy się na centrum analiz Salesforce – pulpitach nawigacyjnych (dashboardach). Niezależnie od tego, czy jesteś menedżerem sprzedaży, który chce śledzić cele kwartalne, specjalistą ds. marketingu analizującym skuteczność kampanii, czy też monitorujesz wskaźniki działu obsługi klienta, pulpit nawigacyjny jest Twoim kompasem po ogromnym ocenie danych.

Jednak utworzenie zoptymalizowanego dashboardu Salesforce wymaga czegoś więcej niż tylko wybrania kilku wskaźników i wykresów. Wymaga strategicznego podejścia, zrozumienia typowych pułapek oraz uważnego spojrzenia na projekt i funkcjonalność. W tym poście przeprowadzimy Cię przez najlepsze praktyki optymalizacji dashboardów i podkreślimy błędy, których należy unikać. Naszym celem jest umożliwienie Tobie oraz innym nawigatorom Salesforce, przekształcenia surowych danych w usprawniony, praktyczny pulpit nawigacyjny, który napędza Twoją firmę do przodu.

Czy jesteś gotowy, aby zamienić dashboardy Salesforce w przewagę konkurencyjną? Zagłębmy się w temat dalej!

Zrozumienie podstaw dashboardów Salesforce

Zanim zagłębimy się w zawiłości optymalizacji, zbudujmy solidne podstawy, rozumiejąc, czym są dashboardy Salesforce i dlaczego są niezbędne w Twojej strategii CRM.

Czym są dashboardy Salesforce?

Pulpity nawigacyjne (będziemy posługiwali się od tej pory pojęciami "dashboard" i "pulpit nawigacyjny" zamiennie) Salesforce to wizualna reprezentacja danych biznesowych, zapewniająca migawkę różnych wskaźników, w tym kluczowych wskaźników wydajności (KPI), które napędzają Twoją firmę. Agregują dane z wielu raportów i prezentują je w formie tabel, wykresów liniowych, wykresów słupkowych, wskaźników i innych widżetów. Pomyśl o nich jak o panelu sterowania Twojego pojazdu Salesforce, wyświetlającym wszystko, od prędkości (prędkość sprzedaży) po poziom paliwa (alokacja zasobów).

Dlaczego pulpity nawigacyjne są tak ważne?

Magia dashboardu polega na jego zdolności do przekształcania ogromnych ilości danych w przydatne spostrzeżenia. Pulpity nawigacyjne stanowią platformę, na której dane z różnych źródeł łączą się, tworząc spójną historię. Ta wizualna opowieść ma kluczowe znaczenie dla:

 • Szybkie podejmowanie decyzji: prezentując złożone dane w łatwo przyswajalnym formacie, dashboardy umożliwiają podejmowanie szybkich decyzji w oparciu o aktualne informacje.
 • Śledzenie wydajności: pozwalają mierzyć postępy w osiąganiu celów i dostosowywać strategie w czasie rzeczywistym.
 • Identyfikowanie trendów: pulpity nawigacyjne pomagają w dostrzeganiu wzorców, które mogą wskazywać możliwości lub potencjalne problemy w procesach biznesowych.
 • Poprawa współpracy: gdy członkowie zespołu mają dostęp do wspólnych pulpitów nawigacyjnych, wszyscy są na tej samej stronie i pracują nad wspólnymi celami.

Komponenty Dashboardów

Aby w pełni wykorzystać możliwości dashboardów Salesforce, musisz najpierw zrozumieć ich poszczególne elementy:

 • Raporty: są podstawą każdego dashboardu, to szczegółowe zestawy danych, które zostały przefiltrowane i sformatowane w celu wprowadzenia ich do komponentów dashboardu.
 • Widżety: są to elementy wizualne, które wyświetlają Twoje dane na pulpicie nawigacyjnym. Każdy widget jest powiązany z raportem lub częścią repozytorium.
 • Wykresy i grafy: w zależności od danych można zastosować różne typy reprezentacji wizualnych, takie jak wykresy kołowe dla proporcji, wykresy liniowe dla trendów i wykresy słupkowe dla porównań.
 • Wskaźniki i metryki: W przypadku celów i punktów odniesienia wskaźniki mogą pokazać, jak blisko jesteś swoich celów, a metryki pozwalają na szybki rzut oka na najważniejsze liczby.

Wzajemne oddziaływanie danych i ich graficznej reprezentacji

Efektywny pulpit nawigacyjny zapewnia równowagę pomiędzy kompleksowymi danymi i przyjaznym dla użytkownika projektem. Powinien być na tyle intuicyjny, aby każdy w Twojej organizacji mógł go zrozumieć na pierwszy rzut oka, a jednocześnie wystarczająco solidny, aby zapewnić dogłębną wiedzę tym, którzy jej potrzebują.

Teraz, gdy mamy już pojęcie o podstawach dashboardu Salesforce, przejdźmy do najlepszych praktyk w następnej sekcji, w której omówimy, jak połączyć te komponenty, aby stworzyć zoptymalizowany dashboard, który będzie służył Twoim celom biznesowym.

Najlepsze praktyki optymalizacji dashboardów Salesforce

Stworzenie najwyższej klasy dashboardu Salesforce to sztuka, która łączy analizę danych z projektowaniem. Oto najważniejsze, najlepsze praktyki, o których należy pamiętać podczas tworzenia lub udoskonalania dashboardów:

1. Przejrzystość i prostota:

 • Mniej znaczy często więcej: oprzyj się pokusie umieszczenia każdego fragmentu danych w dashboardzie. Nadaj priorytet najważniejszym metrykom i zachowaj przejrzystość wizualizacji.
 • Organizuj hierarchicznie: umieść najważniejsze informacje na górze lub na środku. Czytelnicy zazwyczaj skanują pulpity nawigacyjne od góry do dołu i od lewej do prawej.
 • Spójny wygląd: używaj spójnych kolorów, czcionek i stylów. To nie tylko sprawi, że deska pulpit nawigacyjny będzie estetyczny, ale także pomoże w lepszym jego zrozumieniu.

2. Znaczenie danych:

 • Dashboardy dopasowane do indywidualnych potrzeb: pamiętaj, że różne działy lub role mają różne wskaźniki zainteresowania. Dostosuj pulpity nawigacyjne, aby zaspokoić potrzeby określonych zespołów, takich jak sprzedaż, marketing lub obsługa klienta.
 • Aktualne dane: upewnij się, że wyświetlane dane są aktualne i istotne. Stare dane mogą prowadzić do błędnych decyzji.

3. Dane w czasie rzeczywistym:

 • Dynamiczne Dashboardy: skonfiguruj swój pulpit nawigacyjny tak, aby wyświetlał dane w czasie rzeczywistym, szczególnie w przypadku wskaźników, które często się zmieniają.
 • Ustaw automatyczne odświeżanie: Określ częstotliwość, z jaką Twoje dane wymagają aktualizacji i odpowiednio ustaw automatyczne odświeżanie – co godzinę, codziennie czy co tydzień.

4. Dostępność dla użytkownika i optymalizacja mobilna:

 • Responsywny design: dashboardy Salesforce powinny być łatwo widoczne i użyteczne na każdym urządzeniu. Zastanów się, jak Twój dashboard wygląda na tabletach i smartfonach.
 • Urpstszony widok mobilny: w przypadku użytkowników uzyskujących dostęp do pulpitów nawigacyjnych na urządzeniach mobilnych uprość i nadaj priorytet kluczowym metrykom, aby zapewnić bezproblemową obsługę.

5. Design i wizualizacja:

 • Wybierz odpowiednią wizualizację: dopasuj swój typ danych do odpowiedniego wykresu. Na przykład użyj wykresów liniowych dla trendów, wykresów kołowych dla relacji część-całość i wykresów słupkowych dla porównań.
 • Wykorzystaj kolory: rozsądnie korzystaj z kolorów, aby podkreślić krytyczne wskaźniki lub wskazać wydajność – na przykład zielony dla pozytywnych trendów i czerwony dla negatywnych.

6. Stwórz harmonogram odświeżania:

 • Określ optymalny czas: określ, kiedy w systemie występuje mały ruch i zaplanuj odświeżanie danych w tych okresach, aby uniknąć spowolnienia wydajności.
 • Monitoruj źródła danych: Upewnij się, że raporty stanowiące podstawę Twojego dashboardu są również regularnie aktualizowane.

Szybka wskazówka: skorzystaj z wbudowanych filtrów pulpitów nawigacyjnych Salesforce. Pozwalają użytkownikom zmieniać widoki i zagłębiać się w określone podzbiory danych bez zmiany głównego pulpitu nawigacyjnego.

Typowe błędy, których należy unikać w przypadku dashboardów Salesforce

Choć najlepsze praktyki przygotowują grunt pod tworzenie efektownych dashboardów Salesforce, równie ważna jest świadomość pewnych pułapek i ich unikanie. Oto kilka najczęstszych błędów, na które należy zwrócić uwagę:

1. Przeładowanie danymi:

 • Zbyt dużo informacji: dodanie zbyt wielu wskaźników może przytłoczyć użytkowników i sprawić, że trudno będzie im rozpoznać, co jest ważne. Skoncentruj się na kluczowych spostrzeżeniach, które wpływają na podejmowanie decyzji.
 • Rozwiązanie: rygorystycznie stosuj zasadę istotności danych. Każda część danych na pulpicie nawigacyjnym powinna mieć jasny cel i możliwość podjęcia działań.

2. Ignorowanie opinii użytkowników:

 • Założenie bez pytania o zdanie: Brak zaangażowania użytkowników końcowych w proces projektowania dashboardu może skutkować powstaniem narzędzia, które nie będzie dostosowane do ich potrzeb lub specyfiki pracy.
 • Rozwiązanie: wielokrotnie pytaj użytkowników o informację zwrotną, aby zrozumieć ich wymagania i preferencje, a następnie dostosuj dashboardy odpowiednio.

3. Zaniedbywanie ciągłej pracy nad dashboardami:

 • Ustaw i zapomnij: ustawienie pulpitu nawigacyjnego nie jest konfiguracją jednorazową. W miarę ewolucji procesów i celów biznesowych zmieniają się także pulpity nawigacyjne.
 • Rozwiązanie: regularnie przeglądaj i audytuj swoje dashboardy, aby mieć pewność, że są aktualne. Zaplanuj okresowe kontrole i aktywnie wprowadzaj niezbędne aktualizacje.

4. Słabe szkolenie i dokumentacja:

 • Założenie, że dashboard jest intuicyjny: To, że dashboard ma sens dla Ciebie, nie oznacza, że będzie taki dla wszystkich innych. Użytkownicy mogą nie rozumieć, jak interpretować pulpity nawigacyjne lub poruszać się po nich bez odpowiednich wskazówek.
 • Rozwiązanie: zapewnij kompleksowe szkolenia i utwórz dokumentację, która pomoże użytkownikom zrozumieć, jak korzystać z pulpitów nawigacyjnych i czerpać z nich korzyści.

5. Niepełne wykorzystanie funkcji panelu kontrolnego:

 • Brak zainteresowanie poznaniem podstawowych funkcji: pulpity nawigacyjne Salesforce zawierają mnóstwo funkcji i funkcjonalności, które często są niedostatecznie wykorzystywane. Wśród nich można znaleźć takie jak rozwijanie szczegółów, pogląd po najechaniu kursorem i niestandardowe linki.
 • Rozwiązanie: przeglądaj i wdrażaj zaawansowane funkcje Salesforce, aby zwiększyć użyteczność pulpitu nawigacyjnego. Na przykład niestandardowe łącza mogą kierować użytkowników do bardziej szczegółowych raportów lub zasobów zewnętrznych.

6. Nieuwzględnienie uprawnień użytkownika:

 • Jeden rozmiar pasuje do wszystkich: Różni użytkownicy mogą potrzebować różnych poziomów dostępu do danych, a wyświetlanie poufnych informacji nieuprawnionemu personelowi może prowadzić do problemów z przestrzeganiem przepisów.
 • Rozwiązanie: Wykorzystaj zaawansowane ustawienia uprawnień Salesforce, aby kontrolować dostęp do pulpitu nawigacyjnego i widoczność, dzięki czemu użytkownicy będą widzieć tylko te dane, do których powinni mieć dostęp.

7. Przeoczenie funkcji mobilnych:

 • Projekt wyłącznie na komputery stacjonarne: W dzisiejszym świecie opartym na urządzeniach mobilnych brak optymalizacji dashboardów pod kątem urządzeń mobilnych może poważnie ograniczyć ich efektywność dla mobilnych użytkowników.
 • Rozwiązanie: Regularnie testuj i optymalizuj pod kątem komfortu użytkowników mobilnych, zwracając szczególną uwagę na układ, czas ładowania i elementy interaktywne.

Szybka wskazówka: pamiętaj, że w przypadku dashboardów mniej często znaczy więcej. Twoim celem jest zapewnienie wglądu, a nie tylko informacji. Ciągle zadawaj pytanie: „Do jakich działań doprowadzi ta wiedza?”

Pamiętając o tych typowych błędach i aktywnie pracując nad ich unikaniem, zwiększysz funkcjonalność i efektywność swoich dashboardów Salesforce. W następnej sekcji przyjrzymy się zaawansowanym wskazówkom dla użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości Salesforce.

Zaawansowane wskazówki dotyczące wykorzystania dashboardów Salesforce

Poza podstawami i typowymi pułapkami istnieje świat bardziej rozbudowanych funkcjonalności w dashboardach Salesforce dla tych, którzy są gotowi przenieść swoje analizy na wyższy poziom. Oto kilka zaawansowanych strategii dla doświadczonych użytkowników, którzy chcą wydobyć maksymalną wartość:

1. Dynamiczne dashboardy dla spersonalizowanych widoków:

 • Zastosowanie: dynamiczne pulpity nawigacyjne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić spersonalizowany widok w oparciu o rolę lub profil użytkownika przeglądającego, pokazując dane istotne dla każdego konkretnego przeglądającego bez konieczności tworzenia wielu pulpitów nawigacyjnych.
 • Jak to osiągnąć: użyj funkcji dynamicznego pulpitu nawigacyjnego Salesforce, aby utworzyć pojedynczy szablon pulpitu nawigacyjnego, który wyświetla różne informacje w zależności od tego, kto go przegląda.

2. Wykorzystanie Analytic Snapshots:

 • Zastosowanie: Analytic Snapshots śledzą dane historyczne, przechwytując je i przechowując w zaplanowanych odstępach czasu. Jest to idealne rozwiązanie do śledzenia postępu w czasie i do porównań historycznych.
 • Jak to osiągnąć: skonfiguruj Analyric Snapshots, które zapisują wyniki raportu w regularnych odstępach czasu, a następnie używaj ich jako raportów źródłowych dla pulpitów nawigacyjnych pokazyjących trendy.

3. Integracja z zewnętrznymi źródłami danych:

 • Zastosowanie: Pulpity nawigacyjne Salesforce nie ograniczają się do danych Salesforce. Możesz pobrać dane zewnętrzne, aby uzyskać pełniejszy obraz wybranych wskaźników biznesowych.
 • Jak to osiągnąć: skorzystaj z Salesforce Connect lub narzędzi integracyjnych innych firm, aby włączyć dane zewnętrzne do raportów i pulpitów nawigacyjnych Salesforce.

4. Komponenty niestandardowe z Visualforce lub Lightning:

 • Zastosowanie: Czasami standardowe komponenty pulpitu nawigacyjnego nie spełniają Twoich unikalnych potrzeb biznesowych. Na szczęście można tworzyć niestandardowe komponenty w celu uzyskania niestandardowej funkcjonalności.
 • Jak to osiągnąć: Użyj komponentów Visualforce lub Lightning, aby utworzyć niestandardowe komponenty pulpitu nawigacyjnego, które mogą wykonywać działania, takie jak edycja bezpośrednia lub inicjowanie workflow bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego.

5. Korzystanie z funkcji Conditional Highlighting:

 • Zastosowanie: Conditional Highlighting ulepsza pulpity nawigacyjne, wyróżniając najważniejsze dane za pomocą kolorów w oparciu o wstępnie zdefiniowane warunki.
 • Jak to osiągnąć: zastosuj wyróżnianie warunkowe do komponentów opartych na raportach podsumowujących i macierzowych, aby natychmiast zwrócić uwagę na punkty danych wymagające natychmiastowego działania.

6. Zaawansowane filtrowanie za pomocą filtrów dashboardów:

 • Przeznaczenie: filtry pulpitu nawigacyjnego umożliwiają użytkownikom filtrowanie danych na dashboardzie bez zmiany raportów źródłowych, dzięki czemu jest on uniwersalny w przypadku różnych scenariuszy analiz.
 • Jak to osiągnąć: dodaj do 10 filtrów na swoim panelu, aby dać użytkownikom możliwość szybkiej zmiany kontekstu danych.

Szybka wskazówka: Nie zapomnij skorzystać z możliwości sztucznej inteligencji Salesforce dzięki Einstein Analytics, które może zapewnić prognozy i rekomendacje bezpośrednio w Twoich pulpitach nawigacyjnych.

Te zaawansowane wskazówki mogą pomóc w udoskonaleniu strategii panelu Salesforce, zapewniając wykorzystanie pełnego zestawu funkcji, które Salesforce ma do zaoferowania. Wdrażając te strategie, użytkownicy mogą cieszyć się bardziej zróżnicowanym i wydajnym dashboardem, umożliwiając im podejmowanie jeszcze bardziej świadomych decyzji biznesowych.

Kończąc nasz przewodnik dotyczący optymalizacji dashboardów Salesforce, pamiętaj, że najpotężniejszy dashboard to taki, który podlega ciągłym modyfikacjom, uwzględnia opinie użytkowników i ewoluuje wraz z firmą.

Studium przypadku - osiąganie sukcesu poprzez optymalizację pulpitu nawigacyjnego

Ze względu na zachowanie poufności nazwa firmy w niniejszym studium przypadku została zmieniona.

Profil firmy: "SpectraTech Solutions"

Firma SpectraTech Solutions, średniej wielkości dostawca SaaS, stanęła przed poważnymi wyzwaniami związanymi z monitorowaniem wskaźników wydajności i przekładaniem danych na praktyczne spostrzeżenia. Ich zespoły sprzedaży i obsługi klienta spędzały zbyt dużo czasu na sporządzaniu raportów, co prowadziło do opóźnień w podejmowaniu decyzji i braku wglądu w kluczowe wskaźniki wydajności w czasie rzeczywistym.

Wyzwania:

 • Nieefektywne zarządzanie danymi prowadzące do opóźnień w podejmowaniu decyzji.
 • Niewystarczający dostęp do danych w czasie rzeczywistym dla zespołów sprzedaży i obsługi klienta.
 • Niski poziom wykorzystania dashboardów Salesforce ze względu na złożoność i nieintuicyjny wygląd.

Wdrażanie optymalizacji dashboardu:

Faza 1: Ocena i planowanie. Firma SpectraTech zainicjowała projekt optymalizacji pulpitu nawigacyjnego Salesforce. Zaczęli od przeprowadzenia dokładnej oceny bieżących pulpitów nawigacyjnych, zebrania opinii od użytkowników końcowych i zidentyfikowania kluczowych wskaźników, które były krytyczne dla ich działalności biznesowej.

Faza 2: Przeprojektowanie i dostosowanie. Wykorzystując najlepsze praktyki w projektowaniu pulpitów nawigacyjnych, zaprojektowaliśmy pulpity nawigacyjne Salesforce, aby priorytetowo potraktować przejrzystość i prostotę, zapewniając jednocześnie dostarczanie danych w czasie rzeczywistym. Stwozryliśmy dostosowane dashboardy dla różnych zespołów, koncentrując się na wskaźnikach, które mają największe znaczenie w ich codziennych działaniach.

Faza 3: Szkolenie i wdrożenie Po wdrożeniu firma SpectraTech zainwestowała w kompleksowe sesje szkoleniowe, aby zapewnić swoim zespołom pełne wykorzystanie nowych funkcji pulpitu nawigacyjnego. Stworzono również procesy do wymiany informacji zwrotnej w celu wprowadzenia dalszych udoskonaleń.

Rezultat:

 • Zespół sprzedaży odnotował 25% wzrost produktywności dzięki dostępności danych w czasie rzeczywistym.
 • Zespół obsługi klienta skrócił czas reakcji o 30% po uzyskaniu natychmiastowego dostępu do danych i informacji o klientach.
 • SpectraTech odnotowała 15% wzrost wykorzystania dashboardów Salesforce w całej firmie.

Najważniejsze wnioski:

 • Dostosowanie dashboardów do specyficznych potrzeb różnych zespołów w firmie zaowocowało poprawą wydajności i szybszym podejmowaniem decyzji.
 • Uproszczenie projektu i skupienie się na kluczowych wskaźnikach sprawiło, że pulpity nawigacyjne stały się bardziej przyjazne dla użytkownika i zwiększyły współczynniki wykorzystania narzędzia.
 • Ciągłe szkolenia i ustanowienie metod wymiany informacji zwrotnej były niezbędne, aby zapewnić, że pulpity nawigacyjne będą użyteczne i istotne na przestrzeni czasu.

Szybka wskazówka: jeśli chodzi o ochronę prywatności podczas dzielenia się historiami sukcesu, zmiana nazw firm jest powszechną i skuteczną praktyką. Umożliwia firmom dzielenie się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami, jednocześnie chroniąc tożsamość klientów.

Plan działania prowadzący do opanowania panelu sterowania w Salesforce

W drodze do wydobycia pełnego potencjału dashboardów Salesforce omówiliśmy podstawy optymalizacji, podkreślając najlepsze praktyki, wskazując typowe błędy, oferując zaawansowane wskazówki i ilustrując transformację w świecie rzeczywistym za pomocą studium przypadku.

Podsumowanie kluczowych punktów:

 • Optymalizacja dashboardów Salesforce zaczyna się od prostoty i przejrzystości, która zapewnia przedstawienie najważniejszych informacji w przystępny i praktyczny sposób.
 • Najlepsze praktyki, takie jak dostosowywanie dashboardów do konkretnych ról, wykorzystywanie danych w czasie rzeczywistym i zapewnianie optymalizacji mobilnej, to nie tylko rekomendacje, ale niezbędne elementy do tworzenia skutecznych narzędzi analitycznych.
 • Unikanie typowych błędów, takich jak zbyt duża ilość danych i zaniedbywanie opinii użytkowników, ma kluczowe znaczenie dla utrzymania przydatności i użyteczności pulpitu nawigacyjnego.
 • Eksploracja zaawansowanych technik, takich jak dynamiczne dashboardy i analityczne migawki, może znacząco zwiększyć użyteczność dashboardów Salesforce.
 • Nasze studium przypadku rozwiązań dla SpectraTech pokazuje, że przy właściwym podejściu firmy mogą przekształcić dane w strategiczny zasób, który zwiększa produktywność, wydajność i możliwości podejmowania decyzji.

Podsumowując, pamiętajmy, że najskuteczniejsze dashboardy to te, które ewoluują. To również te, które są zsynchronizowane z Twoimi celami biznesowymi, postępem technologicznym i, co najważniejsze, ludźmi, którzy na nich polegają na co dzień. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z Salesforce, czy chcesz udoskonalić istniejące dashboardy, droga do opanowania dashboardów wiedzie przez ciągłe doskonalenie i adaptację.

Wejdź na ścieżkę doskonałości w zakresie pulpitów nawigacyjnych, korzystając z usług NEXELERO jako swojego przewodnika. Wykorzystaj naszą wiedzę, aby stworzyć dashboardy Salesforce, które nie tylko dobrze wyglądają, ale działają inteligentnie, napędzając rozwój Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby przekształcić swoje dane w najcenniejszy zasób.

Zespół NEXELERO